Xbox Game Pass Ultimate Aboneliğini Ayda 79 TL'ye Almanın Yöntemi

Xbox Game Pass Ultimate Aboneliğini Ayda 79 TL'ye Almanın Yöntemi

Xbox için ucuza abonelik nasıl alınabiliyor? yenileme nasıl yapılır? Olabilecek en ucuz şekilde Xbox abonesi sahibi nasıl olunur.


hiç aboneliği olmayanlar, ya da az süresi kalıp kalan süreyi iptal ettiğine üzülmeyecekler için ayda 79 tl'ye (30 tl?!! azzz sonra!) ultimate alma yöntemi:
ea play 12 aylıktan 3 kere alıyoruz: https://www.xbox.com/…ore/ea-play/cfq7ttc0k5dh/0004
3 x 249tl = 750 tl

bir kere game pass ultimate alıyoruz: https://www.xbox.com/…me-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0
209 tl


en başta ea play alınmalı. hesapta abonelik olmamalı. game pass ultimate aldıktan ve dönüşüm için onay verdikten sonra 13 aylık game pass ultimate elde etmiş oluyoruz.
toplamda 950 tl / 13 ay= 73 tl


ayrıca 1 konsol 1 pc olmak üzere 2 kişi ortak alınırsa yarıya geliyor 36,5 tl. nays kart ile de %20 iade oluyormuş. onu da hesaba katarsanız toplamda ayda 29 tl ediyor.
ayda 29 tl beyler. 3 ekmek parası bile etmiyor. bill gates babanız olsa yapmaz size bu güzelliği.

 

ekleme 1: nays kart çoğu kişide ödeme sorunu çıkarıyormuş. alabilenler varmış, ama alamayanlar da varmış. o nedenle nays kart'a çok güvenmemek lazım. yine de nays kart olmaksızın 2 kişi alınırsa 36,5 tl oluyor. yine 3 ekmek yahu, 4 ekmek bile alınamıyor. nasıl şahlandıysak artık.

 

ekleme 2: sadece 1 yıllık alınabiliyor. eskisi gibi 3 yıl yaslama işi bitmiş.


ekleme 3: sağolsun ekşi sözlük yazarı @eksi was here şöyle bir çözüm önerdi nays kart için:


nays kartla hiç sorun yaşamadım. çoğu kişide sorun çıkardığını sanmıyorum da, sorun çıkanlar ayarlardan yurt dışı alışverişinde kullanma kısmını açık hale getirebilirler. arada bir bu konuyla ilgili koruyucu yasa çıkmıştı, şimdiki debit kartları yurt dışı alışverişe kapalı diye geliyor biliyorum. sorun değil tek tıkla açılıyor zaten.

Bir de şu var, nays kart, kartın 3 haneli cvv numarasını (güvenlik gereği) siz uygulamaya her login olduğunuzda değiştiriyor. kart bilgileri çaldırılırsa ayrı bir güvenlik katmanı olsun diye. kart bilgilerini girerken nays'a login olup, yeni güncel cvv numarasına baksınlar